نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت ما را میتوانید به صورت کامل در این صفحه مشاهده کنید

طراحی وب چیست؟

در واقع وب سایت ویترین آنلاینی است که شما محصولات یا خدمات خود را در آن برای همه به نمایش میگزارید

همانطور که در دنیای واقعی از گچ بری، رنگ، کابینت، وسایل خانه و… برای زیبا شدن خانه استفاده میکنیم، در دنیای اینترنت هم از ابزارهایی میتوانیم برای زیبایی سایت‌مان استفاده کنیم. به زابن دیگر، در دنیای آنلاین ابزارهایی در اختیار ما قرار داده شده است، که با استفاده از آن‌ها میتوانیم سایت‌مان را ابتدا بسازیم و سپس آن‌را زیبا کنیم.

در دنیای واقعی، ابتدا زمینی را اجاره میکنیم یا میخریم، سپس با استفاده از بتن، سیمان، میل گرد، آجر و… آن‌را میسازیم  و در مرحله‌ی آخر با گچ کاری، رنگ، سرامیک، کف پوش و… آن را زیبا میکنیم. در دنیای وب نیز دقیقا به همین شکل است. ابتدا سایت‌مان را میسازیم، و سپس با استفاده از ابزارهایی آن‌ را زیبا میکنیم.

پس در پاسخ به سوال طراحی وب چیست میتوانیم بصورت بسیار ساده بگوییم: هر آن چیزی که کمک میکند وبسایت ما بهتر و زیباتر دیده شود را طراحی وب میگوند.

یک طراح وب مشخص میکند که المان های مختلف یک وبسایت مثل متن ها، عکس ها، لینک ها و… به چه شکل نمایش داده شوند و محل هرکدام از بخش های سایت مثل لوگو، مقالات، منو و… در کجای صفحه وب قرار بگیرد.

 

برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره زیر تماس بگیرید
webdesign time - نمونه کارها

مراحل و مدت زمان طراحی سایت

طراحی سایت

مراحل طراحی وب سایت به شرح زیر میباشد :
جلسه حضوری برای تعیین نیازها ی وب سایت

ارائه پیش فاکتور
ساخت چهار چوب اولیه
گرفتن تاییدیه مشتری

آپلود دیتا

رفع باگ
پابلیش و تکمیل سئو

طراحی سایت

طراحی سایت

وب سایت رسمی ترین فضا روی اینتر نت برای معرفی کسب و کار و شرکت شما به همگان است.
وبسایت مدرن و زیبا نمایانگر کار حرفه ای شماست.
شما از طریق سئو ی قوی میتوانید مشتریان بیشتری از طریق گوگل جذب کنید و به مشتریانتان کمک کنید شما را راحت تر پیدا کنند

web - نمونه کارها
web graphic - نمونه کارها

گرافیک سایت

طراحی سایت

طرح گرافیکی سایت در جذب مشتری تاثیر بسیار زیادی دارد ما قالب گرافیکی سایت شما را از ابتدا طراحی کرده و هیچ محدودیتی در طراحی نداریم و هر آنچه در فکر شما باشد را میتوانیم در قالب وب سایت پیاده کنیم

اهمیت سرعت لود شدن سایت

طراحی سایت

زمانی که کاربران موضوعات مورد نظر خود را در موتورهای جستجو سرچ می‎کنند، بهترین سایت ها‏ در صفحه اول نتایج جستجو در مقابل آنها قرار می‎گیرد. حال کاربران با توجه به عناوین سایتها، آنها را باز می‎کنند. انتظار آنها از سایت ها‏، سرعت بالای لود شدن است. در صورتی که صفحات باز شده دیر بارگذاری شوند، کاربران فوران سایت را ترک می‎کنند. از این رو سرعت سایت اهمیت زیادی در افزایش تعداد بازدیدکنندگان دارد که براساس بررسی ها‏یی که در این زمینه انجام شده است، حداکثر طول مدت لود شدن صفحات نباید بیشتر از 4 ثانیه باشد. بنابراین برای جذب بازدیدکننده های بیشتر، زمان زیادی در اختیار سایت ها‏ وجود ندارد. در این زمینه راهکارهایی جهت افزایش سرعت لود شدن صفحات سایت وجود دارد.

web speed optimisation - نمونه کارها
website security - نمونه کارها

امنیت سایت

طراحی سایت

امنیت سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آنها ضریب امنیت سایت به حداکثر رسیده و امکان نفوذ به آن به حداقل می رسد. توجه داشته باشید که امنیت سایت تابع موارد دیگری نیز می باشد که تمامی آنها نقش بسیار اساسی در تامین امنیت وبسایت دارند. طراحی وب شهرک غرب همراه با امنیت سرور ، امنیت شبکه ، امنیت اینترنت ، امنیت سیستم عامل ، امنیت نرم افزار و بسیاری از موارد دیگر نقش کلیدی در تامین زیرساخت امنیت سایت دارند.

زبان برنامه نویسی PHP

فریم ورک های Php

طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی

مخفف کلمه Hypertext Preprocessor است php  توسط شخصی به نام رزموس لردورف در سال ۱۹۹۵ برنامه نویسی شد php  یک نرم افزار یا بستر برنامه نویسی متن باز و رایگان می باشد یکی از ویژگی های زبان برنامه نویسی php   دارد این است که این زبان وابسته به هیچ Platform خاصی نیست و می توان آن را بر روی هر سیستمی عاملی اجرا و استفاده کرد برای همین طراحی سایت بیشتر با زبان php  هست تا asp.net یکی دیگر از ویژگی های زبان Php  توسعه و همچنین هزینه هاستینگی که نسبت به زبان asp.net  پرداخت می کنید کمتر هست زبان php  فریم ورک های زیادی را دارد که ما در مطالب آموزشی طراحی سایت php به طور کامل شرح داده ایم , phpرا می توانید بر روی هر سروری که بتواند از HTML پشتیبانی کند اجرا و استفاده کنید برروی انواع پلتفرم ها مانند Windows , Linux , Unix , MacOS X قابل اجرا بوده و تقریبا قابل انطباق با بیشتر سرورهای استفاده شده امروزی میباشد.

شما می توانید طراحی سایت خود را از صفر و با کد نویسی اختصاصی خود در به ما بسپارید

best free php frameworks - نمونه کارها